Güneş Gözlüğü Seçimin Karakterini Yansıtıyor

Bize güneş gözlüğünüzü söyleyin, size karakterinizi anlatalım! Çünkü seçtiğiniz güneş gözlüğü karakterinizi ele veren en önemli ipuçlarından biri. Tıpkı hayatta yaptığımız diğer seçimlerimiz gibi.

Hayat seçimlerden ibaret. Her seçim aslında bizim karakterimizden izler taşıyor. İzlediğimiz film, sahnelere verdiğimiz tepki, içtiğimiz kahve, sevdiğimiz renk, tercih ettiğimiz kıyafet… Her biri size direkt görünmese de aslında belki de kendimizden bile gizlediğimiz bir karakterimizin yansıması… Bu kural, güneş gözlüğünde de geçerli. Seçtiğiniz güneş gözlüğünün tasarımı, rengi, nasıl kullandığınız gibi detaylar, karşınızdakine pek çok ipucu veriyor. İşte hem kendinizi hem de başkalarını çözmenize yarayacak güneş gözlüğünden karakter analizi yapmanın ipuçları…

Onlarda hiç bir zaman sezon trendlerini, iddialı modelleri, farklı renkleri göremezsiniz. Güneş gözlüğü seçiminde çoğunlukla retro modelleri tercih ederler. Camlar için erkeklerde kahverengi ve metal çerçeveli cezbedici olandır. Kadınlarda ise cam rengi siyah, çerçeveler asetat ve siyahtır. Detay olarak da çerçevede gold’a rastlayabilirsiniz.

Dünya modasını yakından takip eden yapıdaki kadın ve erkekler o yılın trendlerini de ilk kullanan kişiler olur. Kıyafetindeki diğer detaylardan da anlaşılacağı üzere her iki cins de sanki moda dergilerinden fırlamışçasına giyinir. Onlar başkalarından değil, başkaları onlardan ilham alır.